Yükleniyor...

Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

Şirket Profili

UMC Yapı, inşaat sektöründe, projelerin başlangıç evresi olan etüt çalışmaları ve uygulama projelerinin çizilmesinden, planlama evresi, uygulama evresi, kontrol evresi ve sonlandırma evresine kadar olan tüm süreçte müşterileri için beklentilerine uygun çözümler getirmek amacıyla 2017 yılında Bursa’da kurulmuş bir firmadır. 


Vizyon

Kaliteden asla ödün vermeden, optimum maliyetli çözümlerle ve yenilikçi yapısı ile projeleri, işi kurallarına göre eksiksiz olarak taahhüt edilen zamanda teslim etmek. Sektörde yenilikçi, genç ve dinamik yapısı ile farklılık yaratarak, değişim ve yenilikleri tüm faaliyet alanlarında yansıtmak.


Misyon

Sürekli bir büyüme ve gelişme sağlayarak, sektörde öncü firmalar arasında yer almayı amaçlıyoruz.


Biz Kimiz?

Mert Çırpan

İnşaat Yüksek Mühendisi

1988’de Bursa'da doğmuştur. İlköğretimi Özel Tunçsiper Okulları'nda, orta öğretimi Emine Örnek Koleji'nde, Lise eğitimini Şükrü Şankaya Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. 2010 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümün'den mezun olup, 2011 yılında Londra’da British Study Centre dil okulunda akademik dil eğitimi almıştır. Akabininde, Londra’da University of Greenwich İnşaat fakültesinin Proje Yönetimi bölümünde yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. 05.2013-06.2014 tarihleri arasında ANT Yapı San. Ve Tic. A.Ş., Moskova plot 11 gökdelen projesinde planlama ve maliyet kontrol mühendisi pozisyonunda kariyerine devam etmiştir. 07.2014 - 08.2015 tarihleri arasında aynı firmanın Moskova Mone Rezidans Elit konut projesinde teknik ofis şefi yardımcısı pozisyonunu üstlenmiştir. 08.2015 - 09.2016 tarihleri arasında Moskovada Esta Construction İnşaat firmasında teklif mühendisi pozisyonunda çalışmış olup, 09.2016 - 03.2017 tarihleri arasında yine aynı firmada merkez ofis planlama ve maliyet Kontrol sorumlusu olarak kariyerine devam etmiştir. Ardından  Bursa'ya dönerek kendi proje ve müteahhitlik firmasını kurmuştur ve halen bu firmada şirket müdürü olarak proje, İnşaat taahhüt ve kendi yatırımları olan çeşitli konut inşaat projelerini yaparak çalışmaya devam etmektedir.

Umut Can ACAR

Yüksek Mimar

1987’de Bursa'da doğmuştur. İlköğretimi Özel Tunçsiper Okulları’nda, orta öğretimi Emine Örnek Koleji’nde, Lise eğitimini Özel Tan Lisesi’nde tamamlamıştır.  2013 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi, Mimarlık Bölümünde lisans eğitimini tamamlayıp, 2016 yılında Beykent Üniversitesi mimarlık ana bilim dalı mimari tasarım bölümünde yüksek lisans yapmıştır. 2013 yılında lisans eğitimini tamamladıktan sonra çalışma hayatına Bursa'da başlamış olup, kendi ailesinin şirketi olan 30 senelik tecrübeye sahip , Yöntem Mühendislik İnş. San. Tic. Ltd. Şti.’nde kariyerine devam etmiştir. Bu şirkette birçok Plan, proje, endüstriyel yapılar, ticari yapılar, sanayi siteleri, villalar konusunda proje çalışmaları ve inşaat taahhütü ve kat karşılığı inşaat yapmıştır. Yeterli tecrübeye sahip olduğuna kanaat getirdiğinde, Bursa’da kendi proje ve müteahhitlik firmasını kurmuştur ve halen bu firmada şirket müdürü olarak proje, inşaat taahhüt ve kendi yatırımları olan çeşitli konut inşaat projelerini yaparak çalışmaya devam etmektedir.


Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın! (0224) 502 0 862 (UMC)

UMC Mimarlık Mühendislik Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. | © 2018